Fartuch damski Anita

Fartuch Anita przeznaczony dla lekarzy,pielęgniarek, rehabilitantów, stomatologów, jak i również dla kosmetyczek, fryzjerek.

Odzież idealnie można zastosować w wielu miejscach pracy m.in. jako zaopatrzenie dla farmaceutów

Model Anita ma taliowany krój, posiada z przodu 2 praktyczne kieszenie na wysokości bioder oraz nakładaną kieszonkę na piersiach.


Żakiet posiada dekolt w „łezkę” wykończony małą stójką.

Długość to ok .95 cm

Zapinany jest na kapsle (springi).

Dostępny jest w rozmiarach 34-48.

Żakiet możemy uszyć w dowolnym kolorze.

Do produkcji użyto dobrej jakości materiałów (65% poliester i 35% bawełna), który można prać w pralkach automatycznych (65oC-kolor, 90oC-biały).

Fartuszek kopertowy ALICJA

Fartuszek kopertowy Alicja przeznaczona dla lekarzy,pielęgniarek, rehabilitantów, stomatologów, jak i również dla kosmetyczek, fryzjerek, itp. Model idealnie sprawdzi się także dla studentów medycyny i kosmetologii.

Fartuszek (tunika) ma kopertowy krój, posiada z przodu 1 praktyczną kieszeń na wysokości bioder.

Dzięki kopertowemu wiązaniu, dopasowuje się do sylwetki.

Dostępny jest w rozmiarach XS-XXL.

Tunikę możemy uszyć w dowolnym kolorze.

Fartuch uszyty jest z dobrej jakości materiałów (65% poliester i 35% bawełna), który można prać w pralkach automatycznych (65oC-kolor, 90oC-biały).

Tunika kosmetyczna

Fartuszek kopertowy Alicja przeznaczona dla lekarzy,pielęgniarek, rehabilitantów, stomatologów, jak i również dla kosmetyczek, fryzjerek, itp.

Tunika ma kopertowy krój, posiada z przodu 1 praktyczną kieszeń na wysokości bioder. Dodatkowym atutem tego modelu jest rękaw”motyle”, który nie krępuje ruchów dlatego możemy go polecić jako odzież dla masażystów czy fizjoterapeutów
 

Dostępny jest w rozmiarach XS-XXL.

Możemy uszyć w dowolnym kolorze.

Fartuch uszyty jest z dobrej jakości materiałów (65% poliester i 35% bawełna), który można prać w pralkach automatycznych (65oC-kolor, 90oC-biały).